حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. Wednesday, 12 June , 2024 ساعت ×
پوستر scaled 1024x503 - تماس با ما

متن سربرگ خود را وارد کنید

تیم کنکور آنلاین، در تلاش است تا خط و مسیر از مدرسه تا صنعت را تکمیل کند. همچنین با نقد و بررسی کسب و کارها به خوانندگان کمک می کنند با کسب و کارها بیشتر آشنا شوند. اگر در این زمینه پکیج های آموزشی، مشاوره، همراهی و یا هر کمک دیگری می توانید بکنید حتما با ما در تماس باشید.

به زودی بخش فروشگاه کنکور آنلاین رونمایی می شود و در فروشگاه، پکیج های مختلف بعد از تایید کارشناسان، جهت رسیدن به اهداف کنکور آنلاین (موفقیت از مدرسه تا صنعت) به فروش خواهد رسید. 

لازم به ذکر است که عمده محتواهای درج شده در سایت به صورت رایگان در اختیار علاقمندان قرار می گیرد. تمام تلاش کنکور آنلاین بر این است که بهترین نتایج برای فرزندان و مردم این مرز و بوم رقم بخورد.

لطفاً برای تماس با ما، به نکات زیر توجه فرمایید:

  • به دليل وجود مسائل قانوني و حقوقي، نامه هاي ‘درخواست’ و ‘شكايات’ بايد بصورت كتبي به صندوق پستي (ارتباط مردمي) ارسال شوند.
  • ارتباط با کنکور آنلاین ازطریق فرم زیر و شماره تماس های درج شده انجام می شود. تیم پشتیبانی به صورت تمام وقت پاسخگوی درخواست های شما عزیزان است.
  • نظر ، پیشنهاد و انتقاد خود را پيرامون مسائل سایت ، همچنین همکاری با سایت در تولید محتوا و بخش فروشگاه در قسمت پایین وارد کنید :

تماس با ما

  • انواع فایل های مجاز : (jpg, gif, png, pdf).
    در صورتی که فایلی دارید آپلود کنید