حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. Friday, 12 July , 2024 ساعت ×
دبیرستان سلام دیباجی | نخبگان منطقه ۳ در کدام دبیرستان تحصیل میکردند؟
27 خرداد 1403 - 12:15
شناسه : 2388

دبیرستان سلام دیباجی | نخبگان منطقه ۳ در کدام دبیرستان تحصیل میکردند؟ در این مقاله، قصد داریم با معرفی بهترین دبیرستان دوره دوم پسرانه منطقه 3 اطلاعات کافی در اختیار والدین قرار دهیم. این مدرسه، دبیرستان پسرانه سلام دیباجی نام دارد که امکانات رفاهی و تحصیلی متعدد از جمله کلاس زبان، رباتیک، هنر (نقاشی، هنرهای […]

ارسال توسط :
پ
پ

دبیرستان سلام دیباجی | نخبگان منطقه ۳ در کدام دبیرستان تحصیل میکردند؟

در این مقاله، قصد داریم با معرفی بهترین دبیرستان دوره دوم پسرانه منطقه 3 اطلاعات کافی در اختیار والدین قرار دهیم. این مدرسه، دبیرستان پسرانه سلام دیباجی نام دارد که امکانات رفاهی و تحصیلی متعدد از جمله کلاس زبان، رباتیک، هنر (نقاشی، هنرهای دستی، کاردستی و …)، کلاس های آموزشی، کلاس‌های تقویتی، کلاس‌های المپیاد و کنکور را ارائه می‌دهد.

معرفی دبیرستان دوره دوم سلام دیباجی

بخش معرفی بهترین دبیرستان دوره دوم پسرانه منطقه 3، نشان می‌دهد که دبیرستان سلام دیباجی یکی از شعب مجموعه بزرگ مدارس سلام به‌شمار می‌رود که بخش زیادی از رتبه‌های زیر 1000 کنکور را به‌خود اختصاص داده است. دبیرستان دوره دوم سلام دیباجی، با هویدا کردن استعدادهای نهان دانش آموزان در عرصه‌های مختلف آموزشی، فرهنگی و پژوهشی و ایجاد انگیزه‌های درونی در دانش‌آموزان، آن‌ها را تا ورود به دانشگاه‌های معتبر دولتی همراهی می‌کند.

592cce07 bf36 4b23 a202 f376d198e643 - دبیرستان سلام دیباجی | نخبگان منطقه ۳ در کدام دبیرستان تحصیل میکردند؟

بسیاری از دانش‌آموزان، در طول تحصیل به‌دلیل نمرات ضعیف تمرکز خود را از دست می‌دهند و معلمان دبیرستان پسرانه دوره دوم سلام دیباجی با تشویق دانش‌آموزان، به آن‌ها در ایجاد خودباوری کمک می‌کنند.

افتخارات بهترین دبیرستان دوره دوم پسرانه منطقه 3، به‌دلیل محدود نکردن کلاس‌های مدرسه به کتاب‌های درسی است. در سطح دبیرستان، اغلب تمرکز بر یادگیری دروس مدرسه و آشنایی با شیوه‌های تست‌زنی است تا دانش‌آموزان موفقیت بسیاری کسب کنند.

دبیرستانی که به کسب رتبه های زیر ۱۰۰ عادت کرده است

آموزش، نخستین اولویت مدرسه سلام دیباجی است. در دبیرستان سلام دیباجی، با وجود تنوع در برنامه‌های آموزشی و با توجه به نتایج بهترین دبیرستان دوره دوم پسرانه منطقه 3، آموزش رسمی و مصوب به‌عنوان مهم‌ترین موضوع مورد توجه قرارگرفته‌است و مابقی برنامه‌های آموزشی، مکمل آن محسوب می‌شوند. همین امر، به افزایش توان آموزشی دانش‌آموزان در امتحانات نهایی می‌انجامد که نمرات آن به‌طور مستقیم درکنکور سراسری تاثیرگذار هستند.

c098cfc2 ab83 42b3 b2e8 381d8c46a2cf - دبیرستان سلام دیباجی | نخبگان منطقه ۳ در کدام دبیرستان تحصیل میکردند؟

با همین روند و با برگزاری آزمون هفتگی برای پایه‌‌های دهم و یازدهم و آزمون روزانه برای پایه دوازدهم و برگزاری کلاس‌های ترمیمی برای رفع اشکال دانش‌آموزان ضعیف‌تر یا علاقه‌مند، دبیرستان سلام دیباجی در کسب رتبه‌های برتر بسیارموفق عمل کرده است و یکی دیگر از افتخارات بهترین دبیرستان دوره دوم پسرانه منطقه 3 نشانگر این موضوع میباشد. به‌عنوان مثال، این مدرسه توانست 14 رتبه دو رقمی و 160 رتبه زیر 1000 را از آن خود کند و تاکنون 2 رتبه تک‌رقمی کنکور از دانش آموزان این مدرسه بوده‌اند.

علاوه‌بر این، نتایج بهترین دبیرستان دوره دوم پسرانه منطقه 3 نشان می‌دهد که دبیرستان دیباجی تلاش خود را کرده است تا بهترین روش تست‌زنی در کنکور را به دانش‌آموزان بیاموزد.

بهترین اساتید کنکور تهران در دبیرستان سلام دیباجی تدریس میکنند

ذکر نام سلام دیباجی در معرفی بهترین دبیرستان دوره دوم پسرانه منطقه 3، به اساتید خوب آن نیز برمی‌گردد. با توجه ویژه به فرآیند جذب و استخدام معلمان و به‌کارگیری اساتیدی که سالیان سال در این زمینه فعالیت کرده‌اند و قبولی‌های متعددی در آزمون ورودی مدارس خاص داشته‌اند، به‌همراه مشاوره با بهترین‌های ایران به دانش‌آموزان در رسیدن به اهدافشان کمک می‌کند.

نتایج بهترین دبیرستان دوره دوم پسرانه منطقه 3 را می‌توان به معلمان خوب نسبت داد. معلمان این مجموعه با توانایی ارزیابی ظرفیت دانش‌آموزان از زوایای مختلف، مهارت‌های هر دانش‌آموز، ظرفیت یادگیری دانش‌آموزان و با شناسایی سطح حافظه راهنمایی بهتری به آن‌ها ارائه می‌دهند.

در تیم موسسه بهترین دبیرستان دوره دوم پسرانه منطقه 3، مشاورانی در کنار شما خواهند بود که خود این مسیر را با تمام سختی‌ها و ناهمواری‌ها طی کرده‌اند و به کمک و راهنمایی شما می‌پردازند تا بابت گذراندن این مسیر نگران نباشید.

626cf379 1268 4eb0 acb6 ad106c76b7e8 - دبیرستان سلام دیباجی | نخبگان منطقه ۳ در کدام دبیرستان تحصیل میکردند؟

مدال های رنگارنگ المپیاد در دبیرستان سلام دیباجی

در بخش معرفی بهترین دبیرستان دوره دوم پسرانه منطقه 3، باید یادی از موفقیت سلام دیباجی در المپیادهای مختلف کشوری کنیم. المپیادها، معتبرترین مسابقات علمی در عرصه بین‌المللی هستند که همه ساله در رشته‌های مختلف برگزار می‌شوند.

با برگزاری کلاس‌های پیشرفته المپیادهای علمی در تمامی رشته‌های ریاضی، فیزیک، نجوم و کامپیوتر، دبیرستان سلام دیباجی موفق به کسب مدال‌های ملی و بین‌المللی المپیاد، از جمله 6 مدال المپیاد جهانی و 20 مدال المپیاد کشوری شده است. این مدرسه، با کسب مدال طلای المپیاد ریاضی کشوری، در میان تیم اعزامی ایران به 65امین دوره‌ مسابقات المیپاد ریاضی جهانی قرار دارد.

باشگاه المپیاد مجموعه مدارس سلام

برای موفقیت دانش‌آموزان در المپیادهای مختلف، باشگاه المپیاد مجموعه مدارس سلام تاسیس گردید. در این باشگاه، بهترین اساتید و مشاورین المپیاد کشور اقدام به راه‌اندازی دپارتمان‌های آموزش المپیاد کرده‌اند. در این مجموعه، از سال 85 تاکنون دانش‌پژوهان بسیاری به تحصیل و پژوهش در رشته‌های المپیاد ریاضی، المپیاد شیمی، المپیاد فیزیک، المپیاد کامپیوتر و المپیاد شیمی پرداخته‌اند.

راه های ارتباطی دبیرستان دوره دوم سلام دیباجی

دبیرستان پسرانه سلام دیباجی در تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از متروی قلهک، کوچه یزدانیان، نبش کوچه شاد، پلاک ۱۵ واقع شده است. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این مدرسه، ورودی ۳ مترو میرداماد و نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس، ایستگاه اتوبوس ظفر است که دسترسی به این مکان را برای کاربران حمل‌ونقل عمومی آسان می‌سازد.

والدین و دانش‌آموزان گرامی، می‌توانند به وب‌سایت مدرسه به آدرس h-dibaji.salamsch.org مراجعه کنند. هم‌چنین، شماره تماس این دبیرستان 22227866-021 و آدرس ایمیل info@salamsch.com است و این امکان وجود دارد ککه مراجعه‌کنندگان عزیز، از شنبه تا پنجشنبه، ۸ صبح الی ۷ بعداز ظهر به‌صورت حضوری یا تلفنی و با هماهنگی قبلی به مدرسه مراجعه کنند.

آدرس سایت h-dibaji.salamsch.org
شماره تماس 021-22227866
آدرس ایمیل info@salamsch.com
نشانی تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از متروی قلهک، کوچه یزدانیان، نبش کوچه شاد، پلاک ۱۵

شبکه های اجتماعی سلام دیباجی

نشانی کانال تلگرام اصلی مدرسه: https://t.me/salamdibaji

نشانی صفحه اینستاگرام اصلی مدرسه: https://instagram.com/salamdibaji

نشانی صفحه آپارات مدرسه: https://www.aparat.com/salamdibaji

c67472bf 20c4 4b43 a41d 507d1708d18d - دبیرستان سلام دیباجی | نخبگان منطقه ۳ در کدام دبیرستان تحصیل میکردند؟

ثبت نام دبیرستان سلام دیباجی

مدرسه سلام دیباجی، یکی از مدارس خاص و معروف مدارس سلام است که به‌دلیل ذکر نام آن در لیست افتخارات بهترین دبیرستان دوره دوم پسرانه منطقه 3 در میان خانواده‌ها، طرفداران بسیاری دارد. ثبت‌نام در مدارس مجموعه سلام، شرایط پیچیده‌ای ندارد و تنها کافی است عاشق درس‌خواندن باشید.

جهت ورود به مدرسه سلام، متقاضی باید در آزمون سراسری این مدرسه شرکت کند و قبل از آن، ضروری است که ابتدا در مدارس سلام پیش ثبت نام سال تحصیلی جدید را انجام دهد تا بتواند به شرکت در آزمون بپردازد. پس از قبولی در آزمون ورودی، متقاضیان می‌توانند در این مدرسه تحصیل کنند.

از جمله شرایط ثبت‌نام در آزمون ورودی، کسب حد نصاب علمی یا معدل مناسب است که بر اساس شرکت‌کنندگان هر سال تعیین می‌شود و هم‌چنین کسب نمرات خوب در درس ریاضی و علوم نیز اهمیت دارد. داوطلبان، باید حد نصاب‌ لازم برای پذیرش در مجموعه مدارس سلام را از طریق آزمون ورودی کسب کنند.

طبق آمار سال‌های گذشته، کسب حداقل ۵۰ درصد امتیازات آزمون ورودی الزامی است. البته، پذیرش نهایی بر اساس مقایسه رتبه افراد با دیگر شرکت‌کنندگان صورت می‌گیرد.

جمع‌بندی

در این مقاله، با معرفی بهترین دبیرستان دوره دوم پسرانه منطقه 3 مشخص شد که موفقیت دانش‌آموزان در دوران تحصیلی نه‌تنها به میزان توانایی و استعداد آن‌ها، بلکه به مدرسه خوب نیز بسیارمرتبط است. مشکلات زیادی همچون ضعف نظام آموزشی کشور، شلوغ بودن کلاس‌های مدرسه و نبود نظارت بر کیفیت تدریس معلمان، کیفیت کلاس‌های مدرسه را شدیدا تحت تاثیر قرار می‌دهد و بازدهی دانش‌آموزان را کم می‌کند. اما، دبیرستان سلام دیباجی با رفع تمامی این موانع آینده‌ای خوب برای فرزند شما رقم خواهد زد.

80c87178 56de 43b5 b4bb 8f83f9a6bc57 - دبیرستان سلام دیباجی | نخبگان منطقه ۳ در کدام دبیرستان تحصیل میکردند؟

سوالات متداول

آیا تمامی مدارس سلام عملکرد یکپارچه‌ای دارند؟

خیر؛ اما تمامی شعب کیفیت آموزش و پرورش مناسبی دارند و نتیجه آموزش‌های باکیفیت آن‌ها را می‌توان در قبولی‌های کنکور و دانش‌آموزان سطح بالای این مدارس دید.

سرفصل‌های آزمون ورودی مجموعه مدارس سلام چیست؟

آزمون ورودی، ویژه دوره متوسطه دوم است و در دو درس از دروس علوم (فیزیک، شیمی و زیست) و ریاضی، مربوط به پایه نهم برگزار می‌شود.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.