حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. Friday, 12 July , 2024 ساعت ×
بهترین اپلیکیشن های کنکوری کدام اند؟
02 بهمن 1400 - 11:46
شناسه : 608
دراین مقاله به بررسی 5 تا از بهترین اپلیکیشن های کنکوری خواهیم پرداخت و کارایی هرکدام از این اپلیکیشن ها را بررسی خواهیم . با کنکور آنلاین همراه باشید .

بررسی بهترین اپلیکیشن های کنکوری دراین مقاله به بررسی 5 تا از بهترین اپلیکیشن های کنکوری خواهیم پرداخت و کارایی هرکدام از این اپلیکیشن ها را بررسی خواهیم . با کنکور آنلاین همراه باشید . اپلیکیشن تخمین رتبه هیوا درصدر بهترین اپلیکیشن های کنکوری ، میتوان به نرم افزار تخمین رتبه هیوا اشاره کرد که […]

ارسال توسط : نویسنده : یاشار
پ
پ

بررسی بهترین اپلیکیشن های کنکوری

دراین مقاله به بررسی 5 تا از بهترین اپلیکیشن های کنکوری خواهیم پرداخت و کارایی هرکدام از این اپلیکیشن ها را بررسی خواهیم . با کنکور آنلاین همراه باشید .

اپلیکیشن تخمین رتبه هیوا

درصدر بهترین اپلیکیشن های کنکوری ، میتوان به نرم افزار تخمین رتبه هیوا اشاره کرد که به وسیله ی آن هر دانش آموز کنکوری میتواند درصدهای خود را ارزیابی کند و براس صدرصدهایی که دارد متوجه میشود که به صورت حدودی چه رتبه خواهد داشت و در چه دانشگاه هایی میتواند تحصیل کند و این نرم افزار براساس کارنامه ها و رتبه های سال قبل رتبه ی شمارا تخمین میزند و این اپلیکیشن مخصوص سه رشته ی تجربی ، ریاضی و انسانی است.

اپلیکیشن Forest

این نرم افزارمعروف با فلسفه ی ترک اعتیاد مردم به موبایل و اسمارت فون ایجاد شده و میلیون ها نفر هم بااستفاده از این نرم افزار اعتیاد خود به موبایل و شبکه های اجتماعی را ترک کرده اند.

نحوه ی کاربا این نرم افزار به این شکل است که شما یک بازه زمانی مطالعه بری خودتان انتخاب میکنید (به عنوان مثال یک ساعت) و دراین حالت یک گیاه در جنگل شما شروع به رشد میکند و درصورت استفاده از سایر برنامه های گوشی همراهتان رشد این درخت متوقف میشود و حتی درصورت استفاده ی بیش اندازه جنگل و درخت شما به طور کلی نابود میشود .

اپلیکیشن Alarmy

سومین نرم افزار از بهترین اپلیکیشن های کنکوری ، برنامه ی Alarmy  است که برای سحرخیزی هرکنکور از واجبات است واین نرم افزار در 70 کشور جهان ازتوانسته رتبه ی یک نرم افزار هشدارصبحگاهی را به دست آورد .

نحوه ی کار بااین نرم افزار به این شکل است که به عکس به نرم افزار می دهید( به عنوان مثال میز مطالعه ) و سپس آلارم خود را تنظیم میکنید و صبح تازمانی که به مکان عکس مشخص شده نروید و عکس نگیرید صدای آلارم قطع نخواهد شد و این یک روش عالی برای کسانی است که بلند شدن از تخت خواب برای آنها دشوار است .

اپلیکیشن clam

بااستفاده از این برنامه میتوانید موسیقی های آرام برای کاهش استرس خود و همچنین موسیقی های مخصوص مطالعه را دانلود کنید.

خیلی از افراد عادت دارند که هنگام مطالعه به موسیقی گوش دهند و یا گروه دیگری از افراد هستند که ذهن خود را با موسیقی آرام و ریکاوری میکنند که این نرم افزار میتواند بهترین پیشنهاد برای آنها باشد.

اپلیکیشن detox

آخرین نرم افزاردرلیست بهترین اپلیکیشن های کنکوری، نرم افزار detox  است که بااستفاده از آن میتوانید تمامی برنامه های دیگر داخل گوشی همراهتان را برای مدت زمان  مشخصی مسدود کنید که این باعث میشود شما با تمرکز بیشتری به مطالعه ی دروس خود بپردازید .

نکته ی پایانی:

در انتهای مقاله ی معرفی بهترین اپلیکشن های کنکوری حتما توجه داشته باشید که دردنیای امروز که زندگی همه ی ما وابسته به فضای اینترنت و گوشی های موبایل شده باید حتما حواستان باشد که دچار اعتیاد به این فضا و این وسیله نشوید و نرم افزارهایی که در این مقاله معرفی کردیم علاوه بر کاربردی بودنشان ، برای پیشگیری و حتی درمان اعتیاد شما به گوشی بسیارمفید خواهد بود .

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.