حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. Tuesday, 27 September , 2022 ساعت تعداد کل نوشته ها : 87 تعداد نوشته های امروز : 0×

کنکور آنلاین - سایت کنکوری

سایت کنکوری

دوست دارید یک مرجع کامل و جامع برای راهنمایی شما در دوران تحصیل و کسب و کار معرفی کنیم؟ همواره برای شما هم سوال بوده است که یک مرجع جامع و کامل نه تنها برای کنکور بلکه برای راهنمایی در زمینه دوران مدرسه تا دانشگاه و کسب و کار باشد تا به سوالات شما پاسخ دهد. در این مقاله کمی بیشتر درباره سایت کنکور و خصوصا سایت کنکور آنلاین صحبت می کنیم.

سایت کنکور آنلاین، یک سایت صرفا کنکوری نیست

وقتی اسم سایت کنکور آنلاین به گوش میرسد، شاید در ذهن شما یک سایت کنکوری باشد. در حالی که اینگونه نیست. متخصصان ما از اساتید دانشگاه، مهندسان، معلمان،مشاوران و پزشکانی تشکیل شده است که شما را در تمامی مراحل به گونه ای راهنمایی می کنند. شاید بپرسید کدام مراحل؟ تا آخر همراه ما باشید.

بیایید از ابتدا شروع کنیم

نیاز کودکان به شکوفایی و استعداد یابی

حلقه گمشده اصلی در کشور ما همین کودکان هستند . استعداد یابی  از جمله بحث های  مهمی است که باید به آن توجه شود. ما در کنکور آنلاین تلاش می کنیم نگاهی ویژه به دانش آموزان دوره ابتدایی داشته باشیم و همچنین تلاش می کنیم با آگاه سازی و اطلاعات مهمی که در این زمینه به خانواده ها و حتی خود کودکان میدهیم کمک کنیم تا این مرحله از زندگی کودکان با موفقیت به پایان برسد.

لذا آموزش هایی در زمینه راهنمایی کودکان در دوره های مدرسه ابتدایی در سایت کنکور آنلاین زیر نظر متخصصان منتشر می گردد .

اگر بخواهیم کودکان ما آینده ای موفق داشته باشند باید به مقوله استعدادیابی کودکان هوش کودکان علایق کودکان توجه ویژه ای داشته باشیم.

همچنین راهنمایی هایی برای دوران مدرسه کودکان در سایت کنکور آنلاین در نظر گرفته شده است. به طور خلاصه فعالیت های این بخش سایت کنکور آنلاین :

 • آموزش های استعدادیابی کودکان
 • راهنمایی انتخاب رشته در مدرسه
 • آموزش های روانشناسی کودکان
 • منابع امتحانی مدرسه
 • مشاوره جهت انتخاب بهتر مسیر کودکان
 • و غیره

البته به زودی در بخشی مجزا دوره های عالی و معتبری برای هوش و استعدادیابی کودکان معرفی خواهیم کرد.

مرحله دوم، مدرسه و کنکور

در مرحله دوم زندگی درگیری دانش آموزان با کنکور شروع می شود. کنکور آنلاین اینجا هم وارد عمل می شود و با راهنمایی های خود در زمینه کنکور، سوالات، پرسش ها، روش های مطالعه، معرفی مشاوران و یا … کمک می کند تا این مرحله نیز اطلاعات خوبی داشته باشند و موفق عمل کنند. البته ما تلاش می کنیم خدمات متفاوت تری نسبت به سایت کنکوری یا سایت های دیگر ارائه دهیم.

برخی محتواها و خدماتی که در این زمینه ارائه می شود عبارت است از :

 • اطلاع رسانی کنکوری
 • تغییرات سوالات
 • منابع و مراجع
 • معرفی مشاوران
 • معرفی وضعیت کنکورهای مختلف
 • مصاحبه با کنکوری ها و رمز موفقیت آنها
 • فعالیت هایی که قبل و بعد کنکور باید انجام شود
 • اخبار مرتبط

کنکور، پایان راه این سایت کنکوری نیست

قطعا کنکور پایان راه نیست. بلکه سپس دانشگاه یا کسب و کار شروع می شود و این بخش هیجان انگیز زندگی نیز سایت کنکور آنلاین برنامه دارد در ادامه با ما همراه باشید

دوران دانشجویی

می دانستید دوران دانشجویی فرصت های بسیار بسیار بزرگی دارد؟ که ممکن است شاید در آخر دوران دانشجویی متوجه این امر بشوید.

چگونه کسب و کار ایجاد کنید؟چگونه فعالیت های تشکلات دانشجویی را مدیریت کنید؟ نشریه بزنید یا نزنید؟ چگونه در ایام دانشجویی با صنعت ارتباط برقرار کنید؟ و صدها مسیر که به جرات می توان گفت که می تواند حرکت شما را در ایام دانشجویی تغییر دهد.

دوران طلایی دانشجویی فرصت های بی نظیری دارد که می توان با گفتن آنها مسیری جدید در زندگی شما باز کرد. این یک فرصت بی نظیر است. می توانید از این فرصت بهترین بهره را ببرید به شرطی که از تجربه ها و راهنمایی های افراد درست استفاده کنید.

البته این بدان معنی نیست که کسانی که دانشگاه نرفتند موفق نخواهند شد. بلکه برای کسانی که دانشگاه نرفتند هم برنامه داریم. کسب و کار و چگونگی ایجاد کسب و کار. و این خود بخشی مجزا و مفصل است که کمک می کند تا شاغل شوید.

به نظرم تا الان متوجه شدید که سایت کنکور آنلاین، یک سایت کنکوری نیست، بلکه یک سایت جامع و کاملی است از آموزش ها و راهنمایی ها، از مدرسه تا صنعت. و این شعار ماست. موفقیت از مدرسه تا صنعت. بیایید کمی به بخش کسب و کار سایت کنکور آنلاین بپردازیم.

بخش کسب و کار

قطعا یکی از مهم ترین بخش های سایت کنکور آنلاین می تواند مشاوره های کسب و کار باشد. راهنمایی جوانان و نوجوانان برای کسب درآمد، کارآفرینی، ایده های کارآفرینی، کار دانشجویی و …

این بخش تلاش شده است که با ایده ها و مطرح کردن مشکلات و تجارب، به همه کمک کند تا در این مسیر بتوانند موفق شوند.  از جمله خدمات این بخش عبارت است از :

 • مشاوره کسب و کار
 • ایده های کسب و کار
 • ایده کار دانشجویی
 • کمک به رونق کسب و کار
 • و…

سایت کنکور آنلاین

ماهیت نام گذاری سایت کنکور آنلاین این است که هر مرحله را ما کنکوری می بینیم که باید از پس آن برآییم، دوران مدرسه، کودکی، دوران کنکور، دوران دانشجویی، دوران کار و بازار همه و همه یک کنکوری برای خود هستند. برای همین است که این سایت یک سایت کنکوری نیست، بلکه فراتر از آن است.

البته شما هم اگر تجربه و تخصصی دارید که می تواند برای همه مفید باشد می توانید جز نویسندگان و مشاوران سایت کنکور آنلاین شوید.

نهایتا، ما با شعار “موفقیت، از مدرسه تا صنعت” تلاش می کنیم در این مراحل راهنما و راهگشای خوبی باشیم. قطعا برای رسیدن به این هدف، نیازمند نیروهای متخصص، مشاوران کاربلد و تجربه های مختلف دانش آموزان و دانشجویان هستیم. لذا در هر زمینه ای که فکر می کنید می توانید مفید باشید، در کنکور آنلاین فعالیت کنید. کنکور آنلاین برای همه قشر جامعه است.

تلاش ما این است که با گرد هم آوردن متخصصان و افراد با تجربه و دانش جویان و دانش آموزان، کنکور آنلاین یک مرجع کامل برای راهنمایی همه قشرهای جامعه از مدرسه تا دانشگاه، از دانشگاه تا شاغل شدن و کسب و کار باشد.